Софија Вергара во топ форма на плажа

16 јули, 20130
16

Со своите женствени облини Софија Вергара успева да го привлече вниманието каде и да се појави. Последните фотографии се направени вчера додека ѕвездата уживаше на грчките плажи.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi