Спасувал девојка од смрт не знаејќи дека му е ќерка!

26 декември, 20130
20

Стив Виткомб, пожарникар волонтер, се обидел да спаси жена после страшна сообраќајна несреќа која се случила на Бадник, ден пред католички Божиќ, и дознава дека тоа е неговата ќерка.

Стив реагирал веднаш непосредно после несреќата, но неговата ќерка Кејти Хамилтон на крај е прогласена за мртва.

Додека ја извлекувал ќерката од смачканото возило, не ја препознал веднаш. Починатата Кејти не го оставила само својот татко во жалост, таа имала бебе и била млада мајка.

Printskrin: YouTube / Powerful videos

httpv://www.youtube.com/watch?v=v6xx1bK7XNk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit