Среќен Божиќ на малку покреативен начин!

9 јануари, 20130
marry-creative-christmas16

Оваа галерија ќе ви даде топло Божиќно чувство кое веќе го чувствуваме, и ќе ви даде некои идеи за тоа што да направите за сите да го почувствуваат духот на Божиќ во вашиот дом. Се разбира, постои редовна декорација, елка, подароци под неа, Божиќен венец кој виси на вашата врата, но еве и некои нови предлози:

Зарем не мислите дека тука има премногу работа?!

Marry Creative Christmas

За љубителите на вино

Marry Creative Christmas

Marry Creative Christmas

Еко пријателски новогодишни елки

Marry Creative Christmas

Marry Creative Christmas

Marry Creative Christmas

Marry Creative Christmas

Marry Creative Christmas

Marry Creative Christmas

Marry Creative Christmas

Marry Creative Christmas

Малку ѕидно сликарство за уметнички души

Marry Creative Christmas

Ајде да видиме што еден молив може да направи за Божиќ

Marry Creative Christmas

Marry Creative Christmas

И, се разбира, неизбежната декорација со храна

Marry Creative Christmas

Marry Creative Christmas

Marry Creative Christmas

И некои други додатоци кои може да направат вие и секој кој ве посети да се чувствува како на небото, и да заборавите на сите секојдневни работи кои ве оптеретуваат.

Marry Creative Christmas

Marry Creative Christmas

Marry Creative Christmas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber