Станија доживеала сообраќајна несреќа?!

5 декември, 20130
stanija

Старлетата Станија Добројевиќ во гостувањето на емисија на ТВ Пинк, на самиот почеток открила дека имала сообраќајна несреќа, при што со својот автомобил удрила во камион.

-Удрив камион и го уништив мојот автомобил, но стигнав на време на снимањето, изјавила старлетата на почетокот на емисијата на ТВ Пинк.

Станија потвдила дека имала незгода и дека сега се чувствува добро.

-Удив во камионот и го уништив предниот дел од автомобилот. Јас сум ОК. Го завршив снимањето и сега само сакам да го исклучам телефонот и да се повлечам, изјавила Станија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit