Стејси Киблер: Џорџ Клуни беше лош во кревет!

25 јули, 20130
9

Бившата девојка на Џорџ Клуни сподели дека разделбата со актерот не е “голема работа“, и дека во последно време имале се помалку секс. Таа вели дека страстта и сексот се пресудни за квалитетна врска и дека токму тоа многу и недостасувало додека биле заедно, па затоа и воопшто не жали што дошол и крајот на романсата.

“За мене разделбата не претставува никаков проблем, знаете што имам во предвид…еден нов почеток“, додава таа.

Бившата кечерка сподели дека вечерала со многу пријатели на Џорџ и дека само еден конкретен човек ја воодушевил – Барак Обама.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi