Стив од “Беверли Хилс“ работи како стриптизер!

11 јуни, 20130
1

Иан Зиринг (49) кој се прослави со улогата во култната серија Беверли Хилс каде го толкуваше Стив, денес е член на американската танчерска група Чипенддејлс кои настапуваат во Лас Вегас. Во новата улога Стив одлично се снаоѓа, а пофалби стигнуваат од сите страни. Стив добива голема подршка од својата сопруга која дури инсистирала нејзиниот сопруг да се приклучи во тимот најубави стриптизери во светот.

Тренирам и изгувив 12 килограми и сега без проблем можам да настапувам со момците, а тие се навистина одлично градени. Мојата сопруга Ерин ме наговори да бидам дел од оваа група и постајано ме подржува – изјавил Иан.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi