Супер – хероината Бијонсе како Бетмен

28 јули, 20130
3

Пејачката позира со маската на Бетмен, Џеј Зи ја изненади на сцената со страстен бакнеж…

Супергероинята Бионсе

Пред неколку дена пејачката посетила продавница за играчки, но не за да купи нешто за малата Блу Ајви, туку да се снабди со…маската на Бетмен. Како доказ, Бијонсе сподели и неколку фотографии каде таа е во друштво на своите пријатели влезени во улогите на други супер-херои.

Овде го рекламира својот сопруг:

Супергероинята Бионсе

Меѓувремено Бијонсе беше главна хероина во уште една ситуација деновиве. За време на еден нејзин концерт во Филаделфија, Џеј Зи спонтано реши да ги покаже своите емоции, се качи на сцената и ја бакна страсно пејачката, која беше повеќе од изненадена, што ќе видите по изразот на нејзиното лице.

Супергероинята Бионсе

Супергероинята Бионсе

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi