Свети Валентин доаѓа со Ирина Шajк

24 јануари, 20130
irina

Убавицата позира во празничната колекција на La Clover…

Руската манекенка Ирина Шајк ќе ја видиме во екстремно секси нова фотосесија за каталогот на кинескиот моден бренд La Clover со што повторно стана предмет на завист од страна на милиони жени по светот.

Каталогот со жешките фотографии на кои Шајк позира по долна облека ќе биде објавен за денот на вљубените Свети Валентин.

 

Ирина повторно покажа зошто е една од најпознатите и најбараните модели во светот.

Ирина коментира дека никогаш не би позирала гола. „Никогаш не би се фотографирала за Плејбој. Да точно е дека сум модел за долна облека, но јас имам класа. Кога минатата година од Плејбој ми понудија солидна сума за да се соблечам, одговорив: Во никој случај!“.

Ирина издава дека си поставила за цел да стане „безобразно богата“.

„Ние русинките ги сакаме парите. Дури кога имаме многу, пак не ни се доволно“, споделува супер моделот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit