Тајната автобиографија на Мајкл Џексон

29 јануари, 20130
majkl jekson

Мајкл Џексон тајно напиша автобиографија во последните години од својот живот.

Џексон напишал 600 страни со белешки, посветени на најтешките моменти во животот од крајот на 80-тите години до 2007 година.

Ракописот опишува многу од проблемите и бизнис зделките на Мајкл Џексон. Од забелешките на пејачот, станува јасно дека тој е татко на Принс и Парис.

Во автобиографијата пејачот го засегаат теми како сексуалната злоупотреба над децата, објаснувајќи колку лошо се чувствувал поради обвинувањата кон него.

Еден од клучните аспекти е разочарување од неговото семејство. Тој пишува дека повеќето од нив се интересирале само од неговите пари и завидувале на неговата слава.

Единствената на која Мајкл Џексон не упатува “отровни” критики, е неговата мајка Кетрин…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit