Том Круз сака да ја обнови врската со Кејти Холмс

4 јули, 20130
5

Иако се разделија пред околу година дена и ставија точка на својот брак, славниот пар Том Круз и Кејти Холмс имаат уште доста да си кажат еден на друг.

Холивудскиот актер не крие дека сака да се смири со бившата сопруга, па затоа и напишал емотивно писмо се вели во странските медиуми, а се вели и тоа дека Том тешко го преживеал разводот.

Иако ова не е прв пат Том да посака да се смири со Кејти, можеби овој пат ќе биде поуспешен од пред неколку месеци кога едвај разменија неколку реченици. Актерот е упорен во својата намера, а добар однос им е потребен пред се поради 7 годишната Сури.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi