Топ тенденција за лето 2013 – рамни сандали

22 јуни, 20130
5

Иако животот на “висока нога“ е многу привлечен, летото наметнува сепак нешто поудобно, а потпетиците остануваат резервирани за градската вечерна врева. Тука на сцена стапуваат рамните сандали, кои се и тоа како привлечни, а вашата нога ќе ужива.

Дали сакате доза на гламур или пак едноставна дневна комбинација, ние ви нудиме одлични предлози за да ја започнете вашата потрага по совршениот пар.

Па, кои од овие модели би сакале да ги имате? 🙂

Gold and light colored sandals

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi