Торта за изненадување: Погледнете како 15-годишно девојче им кажа на родителите дека е лезбејка!

1 февруари, 20130
torta

Петнаесетгодишната Лорел направила необична торта за своите родители. Со пропратно писмо во кое открива дека е лезбејка.

Сосема јасно оваа девојка на родителите им дала до знаење: јас сум геј! Во порака која ја оставила со тортата напишала:

-Добро утро, родители! Одамна сакав ова да ви го кажам. Мислам дека вака ќе биде полесно…

Девојката објаснила дека и нејзините пријатели го знаат тоа, ја сакаат и поддржуваат. Родителите го прифатиле нејзиниот гест со насмевка, со зборови на благодарност и поддршка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit