Тотална трансформација: Неверојатната сила на шминката

9 ноември, 20130
13

Шминката навистина може да создаде скроз нова фаца, до степен сам да не се препознаеш. Веќе сме ви покажале неколку колекции од трансформации на Вадим Андреев. Сега собравме уште поинтересни примери кои зборуваат во полза на силата на шминката. Погледнете како може да се транформира една жена со учество на вештите раце на професионален шминкер. Може ли да поверувате дека фотографијата лево припаѓа на истата жена?

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit