Тренд помеѓу ѕвездите: Бел маникир

4 јуни, 20130
6

Чисто белите нокти ќе бидат хит летово и тоа ви го ветуваат дамите од ѕвездената елита кои почнаа се почесто да се појавуваат со бел маникир.

Откако направи вистински “бум“ на подиумот при представувањето на колекциите на модните куќи како като Moschino, Kate Spade и Rag & Bone, белиот маникир се најде врз рацете на ѕвезди како Зои Салдана, Сиара и др.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi