Три неверојатни идеи како да носите шал

22 декември, 20130
2

Неверојатно е колку многу различни начини за носење и врзување на шал можат да се измислат! Досега сме ви покажале какви ли не варијанти, но секогаш се покажува дека има уште што да не изненади. Како на пример ова видео.

Во него ќе видите 3 идеи како да носите топол есенски шал. Некои од нив ни се доста познати. Но има и одлични погодоци кои вреди да се пробаат.

Навистина е зачудувачки како само со еден шал секоја девојка може да ја промени својата визија. Нели, девојки? Може да го разбранувате обичниот фустан, џемпер или блуза.

Погледнете го видеото и изберете ги идеите кои најмногу во одговараат на стилот!

httpv://www.youtube.com/watch?v=U97QTK8sJ2M

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit