Три празнични фризури

19 декември, 20130
27

На Јутјуб каналот создаден од две шармантни сестри најдовме полезна видео лекција, каде ќе видиме три ефикасни варијанти за оформување на косата.

Конкретните фризури се идеални за престојните празници – впечатливи се и уникатни, и ќе ви помогнат да ја испратите старата година со стил.

Еве го и клипчето каде ќе ја видите комплентната процедура:

httpv://www.youtube.com/watch?v=EJiq8acmxOQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit