Трите холивудски убавици по купаќи! Ништо посебно нели?

12 март, 20130
5

Трите холивудски актерки Риз Витерспун, Дру Баримор и Камерон Дијаз неодамна се видени како уживаат на брегот во Месико во опуштена атмосфера далеку од очите на јавноста и објективите на папараците, барем така тие мислеле!

Фотографиите се одличен доказ дека и најголемите ѕвезди без помош на фотошоп и профи шминка се само просечни жени.

riz viterspun

kameron dijaz

dru barimor

spy Riz Viterspun, Kameron Dijaz i Dru Barimor: Holivudske zvezde na odmoru u Meksiku

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber