Употреби го за да не те изневери!

30 ноември, 20130
5

Што и да зборуваме, понекогаш сами сме си виновни, што мажите не изневеруваат! Епа кога не ги (секс) користиме до изнемоштеност и тие бараат каде, или поточно со кого да го споделат остатокот од нивната енергија. Или поточно некоја “беспомошна” мачка сама им доаѓа. Еве еден пример за тоа на кој наидовме:

“Таа си доаѓа порано и го наоѓа мажот во спалната соба како води љубов со многу привлечна млада жена. Сопругата многу се ЈАДОСА!

“Ти си свиња, што не почитува! – Викна таа: “Како се осмелуваш да ми го правиш ова – на твојата верна сопруга, мајка на твоите деца! Те напуштам! Сакам развод истава секунда!”

А тој одговори: “Почекај секунда, љубов, да можам барем да ти кажам што се случи”.

“Добро, слушам” – расплакано рече таа, “но тоа ќе бидат твоите последни зборови кон мене!”

И тој почна:

“Па, додека се качував во автомобил на пат за дома, една млада Госпоѓица ме замоли да ја однесам. Изгледаше многу очајна и незаштитена, па ја сожалив и и реков да се качи. Забележав дека беше многу слаба, лошо облечена и многу валкана. Ми рече дека не јадела 3 дена!

Па од сочувство, јас ја доведов дома, ја затоплив пицата, која синоќа ја направив за тебе, но ти не ја допре, зошто се грижеше да не се здебелиш. Таа ја изеде за секунда.

Потоа, зошто беше многу валкана јас и предложив да се истушира и додека таа се капеше ја забележав нејзината валкана облека, целата со дупки, па ја исфрлив. Но бидејќи таа имаше потреба од облека, јас и ги дадов дизајнерските фармерки кои ти ги имаш неколку годни, но не ги носиш, зошто ти се многу тесни. Исто така и дадов и една долна облека, што ти ја подарив за нашата годишнина, но ти не ја носиш, бидејќи не сум имал добар вкус. Ја најдов и онаа секси блуза, која сестра ми ти ја подари за Божиќ, но ти не ја носиш, само за да ја нервираш и освен тоа и ги подарив и оние чизми кои си ги купи од оној скап бутик, но одби да ги носиш, бидејќи некој друг во канцеларија ги имал истите”.

Таа беше толку благодарна за разбирањето и помошта, што додека ја испраќав до вратата таа се сврте кон мене и низ солзи ми рече: “Ве молам… дали имате уште нешто што жена ви не го користи?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit