Ужас на железничка станица: Пет мажи нападнале и силувале 22-годишна девојка

16 јануари, 20130
1

Полицијата сеуште е во потрага по сторителите на силувањето на 22 годишната девојка во Стокхолм.

Пет мажи нападнале и силувале 22 годишна девојка во близина на железничката станица во Стокхолм. Нападот се случил додека девојката се враќала дома, а по нападот се раскажала на пријател, кој потоа повикал полиција и го пријавил злосторството. Полицијата и понатаму трага по сторителите Како што таа потврдила, ја нападнале пет мажи, но не е сигурна дали сите учествувале во силувањето.

Полицијата претпоставува дека напаѓачите се во дваесетти години, а во разјаснувањето на злочинот ќе бидат од корист надзорните камери на железничката станица.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit