Ваква сеуште не сме ја виделе – Очигледно си земала ‘слободен’ ден!

23 јануари, 20130
selena gomez

Изгледа дојде денот кога Селена Гомез одлучила да биде ‘off’.

Младата актерка и пејачка земала слободен ден, доколку така може да се нарече нејзиното лежерно издание во кое е снимена во Stidio City zone во Калифорнија откако си знаминала од куќата на нејзината пријателка.

Dressed down: Selena Gomez was seen leaving a friend's house in Studio City, California on Tuesday

Селена, со оглед на нејзиното модно истакнување, позната е по женствените фустани кои повеќе покажуваат отколку што сокриваат, но овој пат била облечена многу несвојствено за неа. Накратко – била закопчана до грло.

Dressed down: Selena Gomez was seen leaving a friend's house in Studio City, California on Tuesday

Тренерка , портокалов блузон, чизми со крзно, шал, елегантна чанта…10-годишната ѕвезда се погрижила папараците да не снимат ниту еден дел од нејзината гола кожа…освен лицето, секако.

selena gomez

Селена вака облечена влегла во својот SUV и се упатила во Бевели Хилс.

Како потсетување, пејачката неодамна ја прекина долгогодишната врска со пејачот Џастин Бибер, а во моментов се шпекулира дека е во врска со актерот од филмот „ The Hunger Games “, Џош Хачерсон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit