Вежби кои прават чуда: Обликувајте го телото за само 6 минути!

17 декември, 20130
31

Тренерите осмислиле вежби кои траат само шест минути, но кои ќе направат чудо за вашето тело.

Доколку сте од оние кои секогаш имаат некаков изговор за да не одат на тренинг тогаш еве го вистинското решение за вас.

Овие вежби се специјално осмислени и траат само 6 минути, но ќе направат чудо за вашата фигура. Тоа се основни вежби за сила и кондиција.

За сите оние кои немаат време за фитнес, сигурно имаат барем шест минути за себе, односно за рекреација. Вежбите се осмислени така да не барат многу простор за изведба туку само малку мотивација.

httpv://www.youtube.com/watch?v=wmxzl3aKeZc#t=0#t=13

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit