Видео: Ава Карабатиќ почнала да рапува и да пишува песни!

24 декември, 20130
8

Хрватската старлета Ава Карабатиќ запливала во музичките води па снимила и дует со хрватските рапери “Ulicni Parlament“.

Старлетата изјавила дека е задоволна од тоа како го отпеала својот дел од нумерата, а тој дел, таа лично го напишала.

httpv://www.youtube.com/watch?v=CHjAjZhRJ0o

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit