Видео: НЛО над американска воена база!

26 декември, 20130
12

На фотографијата што подигна прашина во блогосферата и сите уфолози, наводно е забележан НЛО и тоа во американска воена база. Уште поинтересен е фактот дека летечкиот објект има лого на американското воздухопловство.

Со оглед на логото што го носи летечкиот објект се смета дека нема причина да се верува дека се работи за вонземјански брод, туку за прилагодена вонземјанска технологија.

Фотографијата што ги замисли експертите и аматерите погледнете ја овде:

httpv://www.youtube.com/watch?v=OlYYOGnnuwA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit