Вознемирувачка содржина: Погубување на исламистите во Сирија! (видео)

1 декември, 20130
25

Група сириски бунтовници кои припаѓаат на организацијата “Исламска држава Ирак и Левант“, а која е во блиска врска со Ал Каида, ликвидирала група противнички бунтовници во Сирија. Оваа егзекуција е снимена и објавена на неколку социјални мрежи.

На видео снимката се гледа како седум бунтовници клечат, а нивниот егзекутор ги убива со куршум во глава еден по еден.

http://www.youtube.com/watch?v=LyC73M7IOYg#t=3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit