За овие облини воздивнуваат и мажите и жените!

9 јануари, 20130
beyonce copy

Бијонсе е една од најпопуларните светски пејачки за чии облини воздивнуваат и мажите и жените!

Нетрпелив обожавател ја фотографирал новата насловна на GQ магазинот која брзо се прошири на интернет.

Racy: A leaked version of Beyonce's upcoming GQ magazine cover shows the star parading her killer curves in a barely-there ensemble

Покрај тоа што стана мајка, Бијонсе е подготвена за нови предизвици. Наскоро излегува нејзиниот прв документарец, а најавува и нов албум. Своето секси тело го покажала на насловната на GQ магазинот за месец февруари, а самата фотографија се појави во јавноста пред време и почна да циркулира на интернет.

Овој магазин за мажи штотуку ја прогласи Бијонсе за најубава жена на 21 век, па затоа и добила одлична можност да ја покаже својата нова фигура по раѓањето на својата ќерка Блу Ајви.

Мали леопард гаќички и кратка маичка под која се ѕиркаат градите се само вовед на она што не чека внатре…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber