За вистински да го задоволите треба…. Ова се наоѓа во машкиот памет!

7 март, 20130
15

Кога се во прашање желбите на мажите за она што го сакаат во сексот еве што се наоѓа на врвот на оваа листа.

Нешто сосем поинакво

Долна облека која ќе го збудали. Секси парчиња од кои ќе му се загуби умот, имајте предвид дека мажите обожаваат да ги гледаат секси фотографиите на интернет. Сигурно го посакуваат тоа и дома.

Би можело да бидеме фатени…ммммм

Мажите сакаат возбуда од овој тип. Сакаат кога сексот е возбудлив. А тоа ќе го добиете ако имате секс на јавно место, во автомобил, па додека се пазите да не бидете фатени… адреналинот расте од момент во момент.

Поглед на…

Мажите сакаат да гледаат голи девојки. Но, нормално средени. Најмногу од се се возбудуваат на бразилска депилација.

Да си играме улоги…

Мажите сакаат жени кои сакаат да експериментираат, кои не се срамат да бидат “медицински сестри”, “докторки”, “учителки”…

Лоша девојка

На мажите им значи кога девојката ги прифаќа нивните сексуални игри. Правете го она што тој го сака. Некогаш можете да го изненадите со лициси врзана на креветот облечена во провокативна секси долна облека.

А штом ги отворат очите сакаат секс

Утринскиот секс е омилен за секој маж. Дали ќе се одлучите за орален секс, секс на брзина… тој ќе биде задоволен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber