Заборавете на креветот: Секс во кујна е хит

22 ноември, 20130
9

Сексот со тек на време знае да премине во монотонија, но за среќа постојат толку места и начини за да го зачинат. Доколку се потрудите никогаш нема да западнете во сексуална криза. Точно е дека креветот е најудобен, но конзумирање на секс исклучиво во кревет е скроз погрешно. За почеток морате да се фокусирате на останатите простории во домот, со акцент на кујната, која може да биде извор на огромни страсти.

Вообичаената мисионерска поза на кревет заменете ја со разменување нежности на масата во кујна.

Друго место во кујната што можете да го искористите е подот. Пред да почнете со акција, фрлете неколку перници на подот за да ви биде поудобно. Сексот дополнително можете да го зачините со разни прехрамбени намирници кои ги имате во кујната и кои можат да ви послужат, како на пример шлаг, течна чоколада…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit