Заслужува аплауз: Погледнете како ги израдувале бездомниците со подароци…

27 декември, 20130
15

Крајот на годината е време за дарување, простување, зголемени емоции, љубов… Екипата која сака да ги изненадува другите, одлучиле да направат скриена камера која заслужува аплауз.

Момците ги израдувале оние кои немаат многу или немаат ништо. Просјаци кои спијат на клупите во парковите, постари лица во прифатилишта… сите тие биле пресреќни кога ја здогледале накитената елка и подароците околу неа.

Погледнете ја оваа сјајна скриена камера и видете колку малку е потребно за насмевка и среќа.

httpv://www.youtube.com/watch?v=0HDsz3C9IHg#t=11

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit