Затегната до максимум: Бијонсе во најсекси издание до сега!

6 декември, 20130
5

Поп иконата Бијонсе е при крај со својата светска турнеја “Мис Картер Шоу“, а меѓу концертите одлучила со пријателите да се одмори на Јамајка, но воедно и своите фанови да ги почасти со фотографии од своето фантастично, затегнато тело со секси облини.

Тоа дека пејачката постојано вежба поради бројните концерти ширум светот станува сосема јасно кога ќе ги погледнеме нејзините цврсти стомачни и затегнатите бутини, а освен тоа, погледнете како дивата вешто умее да се качува по дрво.

Foto: Tumblr/iam.beyonce

Foto: Tumblr/iam.beyonce

Foto: Tumblr/iam.beyonce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit