“Златната“ божица Бијонсе

11 јули, 20130
2

Бијонсе од секогаш се смета себе си како една самоуверена, независна и силна жена. Не случајно таа сака да се појави во улога на кралица или фатална жена, а тоа освен на насловните страни, често го прави и на своите концерти.

Дивата е претставена како кралица на R&B музиката во новиот број на списанието Flaunt, предизвикувајќи го древниот цар Мидас, познат по тоа што се што ќе допре се претвора во злато.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi