25 идеји за мултифункционален мебел во мал простор

24 октомври, 20140
4

Ако случајно живеете во мал стан, можеби многу подобро сте запознаени со проблемот на распоредување на мебелот, кој зафаќа доволно простор за да не можете да функционирате нормално.
Но, мебелот не секогаш е единствениот проблем. Понекогаш, средувањето на животниот простор бара и мала креативност и снаодливост. Затоа, денес ви нудиме 25 добри идеји за тоа, како да бидете сам свој мајстор, и сами да си направите некои промени, кои ќе ви го олеснат секојдневното живеење во малите соби.
Погледнете…

1-1 (2)

1-1 (3)

1-1 (4)

 

1-1 (5)

1-1 (6)

1-1 (7)

1-1 (8)

 

1-1 (9)

 

1-1 (10)

 

1-1 (11)

1-1 (12) 1-1 (13)

1-1 (14)

 

1-1 (15)

1-1 (16)

 

1-1 (17)

1-1 (18)

 

1-1 (19)

1-1 (20)

 

1-1 (21)

 

1-1 (22)

1-1 (23)

1-1 (24)

 

1-1 (25)

1-1 (26)

 

1-1 (27)

 

1-1 (28)

 

1-1 (29)

1-1 (30)

1-1 (31)

1-1 (32)

1-1 (33)

 

1-1 (34)

 

 

1-1 (35)

 

1-1 (36)

1-1 (37)

1-1 (38)

1-1 (39)

1-1 (40)

1-1 (41)

1-1 (42)

1-1 (43)

1-1 (44)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş