39 годишна Бугарка се запалила пред зградата на Владата (видео)

4 ноември, 20140
39 годишна Бугарка се запалила пред зградата на Владата (видео)
Шокантната снимка на која се гледа како жената од Бугарија се запалила пред канцеларијата на претседателот на државата Росен Плевнелијев, се појавила на интернет.

39-годишната жена најпрво се полила со бензин, а потоа се запалила. Огнот се обиделе да го изгасат луѓето кои во тој момент се наоѓале на самото место.

Жената, чиј идентитет не е откриен, била префрлена во болница и се наоѓа во тешка состојба. Има изгореници на 90 проценти од телото и нејзината состојба е критична.

https://www.youtube.com/watch?v=UL-JuFunGGg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş