Ако се плашите од игли, не гледајте – Тетовирање одблизу

3 октомври, 20140
Ако се плашите од игли, не гледајте – Тетовирање одблизу

Во случај да се прашувавте зошто тетовирањето боли, како изгледа допирот на иглите со кожата и уште многу други прашања кои немало кој да ви ги одговори, конечно ќе ги откриете во ова видео.

Зависно од тетоважата и дизајнот кој сте го одбрале, големината и бројот на иглите варира. Сепак, постапката не е помалку болна.

Подетално, еве како тетовирањето изгледа одблизу, во забавена снимка:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş