Белградски манијак се обидува да силува 19 годишна девојка

10 декември, 20140
Белградски манијак се обидува да силува 19 годишна девојка
На видеото објавено на српски Телеграф јасно се гледа како Миливој Јовановиќ се обидува да силува млада девојка, во моментите кога таа ја отклучува влезната врата за да си оди дома. Настанот бил забележан од безбедносна камера.

Миливој Јовановиќ (28) од Белград, бил уапсен откако во понеделник околу 20 часот се обидел да ја силува младата П.М. исто од Белград. Најпрвин тој се обидел девојчето да го пикне во влезот, но бидејќи таа започнала да вриска, тој побегнал.

Дека тоа не е негов прв случај на сексуален напад сведочи видеото објавено на српски Телеграф.


На видеото јасно се гледа како осомничениот ја чека младата девојка пред нејзиниот влез, со цел да ја пикне и силува во влезот, во моментите кога таа ја отклучува влезната врата.

По неговото апсење, на Јовановиќ му бил одреден притвор од 48 часа каде бил изведен пред истражен судија со кривична пријава за сексуален напад.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş