Бездомник пронајде паричник и го врати на сопственикот а потоа…

21 ноември, 20140
Бездомник пронајде паричник и го врати на сопственикот а потоа…

Доколку изгубите паричник, шансите истиот да ви биде вратен се многу мали ако судиме според следново видео кое го направила екипата на Вирал брадерс.

Реакциите на сите кои го видоа паричникот на земја е ист, си молчат и го земаат, освен еден човек кој е бездомник.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş