Бијонсе: Срам ми е од мајка ми поради голотијата во спотовите

2 јануари, 20140
5

Бијонсе објавила уште еден видео клип “Part four Liberation“ каде објаснува зошто на новиот албум покажала повеќе голотија отколку што може да се замисли.

“Бев сосема свесна дека го разголувам своето тело. Кога почнав со снимање, после бременоста имав 88 килограми, а после тоа ослабнав 29, со цел да се вратам во форма. Сакав да им покажам на жените дека можат да бидат мајки, да работат и да изгледаат убаво и секси“ – раскажува Бијонсе.

Таа раскажува дека истовремено ја доела Блу Ајви и го создавала албумот. Освен тоа додава дека и е срам од нејзината мајка и сопругот поради еротските содржини во новите спотови.

httpv://www.youtube.com/watch?v=COHXL4bIhBE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit