Дали луксузот мами на секс?

21 октомври, 20140
Дали луксузот мами на секс?

Ги привлекуваат ли девојките, луксузните и скапи автомобили? Одговорот на ова прашање одлучиле да го добијат Американците Андреј. С и Виктор. Г,  преправајќи се дека поседуваат, вреден 1,5 милиони долари Bugatti Veyron.  Стоејќи до луксузниот автомобил, ги прашуваат  девојките кои случајно поминуваат,  дали се заинтересирани за секс со нив во луксузниот Bugatti.

Резултат – од пет девојки само две од нив ја одбиле непристојната понуда. Едно момче, дури дозволува и Виктор да ја провози со гламурозниот двосед.

https://www.youtube.com/watch?v=8ZjlDtUWVOI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş