Денес таа има слуги и потрчковци, но некогаш и самата била во слична ситуација…

8 септември, 20140
12

Не е тајна дека Ким Кардашиан и Париз Хилтон некогаш биле најдобри пријателки кои биле неразделни. Но, помалку е познат фактот што Ким била личен асистент на Парис Хилтон.

Screenshot_4

Наводно Париз кон сега познатата Ким се однесувала многу сурово, сметајќи ја за своја слугинка. Ким го средувала плакарот на Париз, ѝ ги масирала стопалата, а за тоа добивала и плата.

Screenshot_5

 

GIF Kim Kardashian i Paris Hilton (The Berry)

Нивното пријателсво прекинало кога Ким одлучила да сними домашна секс снимка која набрзо се појави на интернернет, по кое го доби епитетот најубав задник на светот, пишува Elite Daily.

Screenshot_6

Целосен прекин на пријателството настапило кога Ким добила свое реално шоу „Keeping Up With The Kardashians“. Сето тоа резултирало со јавни расправии, навреди кои Ким ги трпела од Париз која не можела да се помири со тоа дека нејзината некогашна слугинка станала попопуларна од неа и заработува милиони.

Screenshot_7

 

Screenshot_8

Порталот The Berry објавил неколку заборавени видеа во кои се покажува колку Париз ѝ заповедува на Ким. Кармата е зафркната работа, па така сега цел свет го следи животот на Ким Кардашиан додека Париз полека паѓа во заборав.

https://www.youtube.com/watch?v=f5eIV9BcODI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş