Дознајте: Кои познати холивудски ѕвезди се зависни од секс!

5 јануари, 20140
Paris Hilton-1715924

 

Тие се познати по разните испади, размазеното однесување , зависност од сите пороци кои постојат на оваа планета ама она што ги спојува и издвојува е нивната зависност од секс.

 

Линдзи Лохан– прашање е дали постои нешто на овој свет од што оваа млада глумица не е зависна. Била со сите машки во Холивуд ама и со по некоја жена.

-Луѓето што се занимаваат со глума се многу осамени, не сакам да спијам сама-рече Линдзи. Нема сомнеж дека не нашла начин да се реши од овој проблем.

lindsaylohan_topless17

 

Тајгер Вудс – Мораме да признаеме дека ова не е докажано, но имаме одлична теорија. Човек со толкава слава, моќ и пари не може да помине без никаква зависност. А дали постои поубава зависност од сексот ?

article-2447211-1891168400000578-422_634x453

 

Кање Вест– Дали е некој изненаден? Се зборува дека Кање има настрана страна уште кога бил мал, ама сега откако е оженет со Ким Кардашијан чие порно видео го видоа повеќе од милион луѓе на планетата можеме со сигурност и да потврдиме.

b6a939290bc0de9bfff219c358748a2d

 

Мел Би– Таа е бивш член на женскиот бенд Спајс Грлс. За нејзе има многу сочна приказна. Во школото каде ги носи своите деца запознала жена со која започнала жешка врска, но и тоа не и било доволно. Затоа додале уште еден член. Може да се каже дека ваква тројка е сон на секое машко.Mel B Cosmo shoot-1320972

Бритни Спирс– Кралицата на поп музиката( или подобро кажано кралицата на скандалот) помина низ различни фази во животот. Кога сме кај нејзината сексуална фаза можеме да издвоиме дека со нејзиниот бивш маж Кевин Федерјалн честопати практикувале маратонски секс. Зашто да трошат милиони во теретана кога имаат кревет во станот ?

britney-spears-topless-photos

 

Пит Доерти –Попознат како бившиот дечко на Кејт Мос или зависник од различни опијати. Тој подеднакво како и на дрогите неможе да одолее на ниедна жена која ќе застане пред него. Ова не е спорно, но не интересира без да ја навредиме Кејт кој при здрав ум може да се согласи да биде со ваков човек.

648V54691

 

Роби Вилијамс– Тој сам призна дека уживал во секс со многу жени меѓу кои се нашле и неговите обожавателки. Човекот е подвижна секс машина. Кога е он во прашање не можеме да ги кривиме тие што паднале на неговиот шарм во неговиот кревет.

Robbie Williams-1263179

 

Колин Фарел– Човек кој неколку пати е снимен како конзумира разни опијати и кој има секс видео на интернет. Дали е потребно да се каже уште нешто?

colin-farrell-2853881

 

Парис Хилтон– Секој кој го погледнал нејзиното видео со наслов „Една ноќ во Парис” може да види колкава е нејзината сексуална желба. Парис имала толку врски што можеме нејзиното видео одма да го смениме во „Сите биле во Парис”

Paris Hilton-1715924

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit