Џена Џејмисон со голи гради ги поздрави фановите

8 јануари, 20140
Dzena-Dzejmison1-670x422

Поранешната порно ѕвезда со помош на корисник на еден веб сајт дојде до асистентот кој ги злоупотребувал нејзините профилите на друштвените мрежи.
Порно глумицата Џена Џејмисон преку сајтот 4chan побара помош како до дојде до својот поранешен асистент кого го обвини дека против нејзина желба ги користи профилите на друштвените мрежи и дека избришал некои фотографии.

Ѕвездата од филмови за возрасни објаснила дека постои можност нејзиниот поранешен помошник да користи лажни имиња и дека и е потребна помош.
„Тој си поигрубва со мојот дигитален живот и ако знаете кој е, ве молам известете ме. Во моментов ги менувам лозинките на сите друштвени сајтови. ” – напиша очајната Џена.

Во меѓу време, фановите побараа да им ги покаже своите голи гради, на што она без двоумење одговорила. На крајот Џена ги доби потребните информации.

Dzena-Dzejmison2-670x397

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit