Ѕирнете во домот на Мајкл Џордан

30 септември, 20140
Ѕирнете во домот на Мајкл Џордан

Огромниот имот содржи 12 спални соби, 15 бањи, теретани, затворен кошаркарски комплекс, неколку базени и мал остров, а за сето тоа идниот купувач ќе мора да плати околу 20 милиони долари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş