Емина Јаховиќ го покажа своето секси затегнато тело

15 октомври, 20140
11

Пејачката Емина Јаховиќ и тоа како се грижи за својот изглед, а секој слободен момент го користи своето извајано тело да го покаже на обожавателите.
Овој пат на Фејсбук објавила фотографија со која порачува дека секоја напорна работа врз себе е добри исплатлива.

Пејачката редовно посетува теретана, а сега го покажа и стегнатиот стомак и мускулите.

Над фотографијата напишала: „Добар ден. Се надевам дека започнавте со здравите навики!“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş