Еве зошто сите сакаат на Хаваи

6 октомври, 20140
Еве зошто сите сакаат на Хаваи

Сон на секој турист и фантазија на секој адреналински зависник, така на кратко би ги опишале живописните Хаваи, кои доколку имате шанса задолжително треба да ги посетите.

Се наоѓаат во северниот дел на Тихиот Океан и се прогласени за 50-та држава на САД.

Таа е единствената која се состои од 24 острови, а секој еден од нив е ново и уникатно доживување.

Песочните крајбрежја, кристално тиркизната вода и луксузните ресорти во средината на фасцинантната природа е она што магнетски привлекува.

Погледнете ги доживувањата кои прекрасната Мартина Германо ги сними на овие острови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş