Го напуштил градот и отишол во шума…нема да верувате што направил таму…

12 ноември, 20140
11

Додека бевме деца веројатно сите посакувавме да имаме куќичка на дрво. Куќичката може да биде вистинска тврдина на тишината и бегство од светот. Некои од нас имале, некои за жал не.
Но нашите куќички на дрво се ништо во споредба со она што го направил овој човек. Фостер напорно работел на својата куќичка од соништата, и да бидеме искрени, изгледа фантастично.

kucica-na-drvetu
Го чинела околу 135 000 долари…

kucica-na-drvetu2
Постојат всушност две куќи, една за гости и една која ќе биде негов дом…

kucica-na-drvetu3
Во куќата има интернет мрежа, покриеност за мобилни …

kucica-na-drvetu4
Топла вода…

kucica-na-drvetu5

kucica-na-drvetu6

kucica-na-drvetu7
И неверојатен специјален терен за скејтери…

kucica-na-drvetu8

И за крај погледнете го само овој неверојатен терен!

kucica-na-drvetu9

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş