Гола и претепана: Љубовница го доби заслуженото?

16 октомври, 20140

Никогаш не и застанувај на патот на лута сопруга!

Група бесни жени на улица ја начекале и натепале Кинескињата Лин Јао Ли (38) бидејќи спиела со маж на едната од нив.

Ли завршила гола и во модринки, откако жените агресивно и ја соблекле облеката и ја удирале по градите и меѓуножјето.

Интересно е што никој не се вмешал во тепачката, па дури ни полицијата бидејќи се верува дека љубовницата си го добила заслуженото.

Ваквите напади започнуваат да стануваат тренд во Кина, каде што очигледно само љубовниците се виновни за неверството кое што го направил нечиј сопруг, додека мажот останува неказнет.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş