Група граѓани со камшик по проститутките! (видео)

8 јануари, 20140
peru

Група на граѓани влета во ноќен клуб и од него истера група на скоро голи девојки заедно со нивното обезбедување. Со буткање и камшик пробуваат да им одржат лекција на проститутките!
Инцидентот се случил во градот Кајамарци. Од оваа група на маскирани граѓани се разбегаа скоро 50 жени за кои се верува дека се проститутки, работнички во клубот Алондра.
На видеото е прикажано и како го тераат обезбедувањето да прави склекови.
За локалните медиуми групата изјави дека ова го прават за да ја искоренат проституцијата и криминалот.
Погледнете како изгледаше тоа!

httpv://www.youtube.com/watch?v=IqoP5o4Ghl0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit