Гучи за сезона пролет/лето 2015

8 октомври, 20140
4

Модната недела во Милано започна во знакот на Гучи, бренд кој секогаш наидува на задоволство кај љубителите на модата.

Навраќајќи се на стилот од 70-те, Гучи лансираше прекрасна колекција во која секој ќе пронајде парче омилена облека бидејќи колекцијата понуди прекрасни парчиња кои секој може да ги носи.

Складните бои во кои доминираат кафеавата, зелената, сината и црвената, многу копчиња, антилопски обувки, кожни здолништа и крзнени додатоци – сето тоа ја направи оваа колекција многу впечатлива, модерна и елегантна.

Прекрасна колекција на Гучи за сезоната пролет/лето 2015, мода, милано, модна недела милано, гучи, антилопски чизми, кожни здолништа, крзно, kolakcija, moda, milano, modna nedela

Иако е рано да се размислува за пролетта, колекцијата на Гучи сигурно ќе ве инспирира да погледнете во плакарот и да пронајдете некое заборавено парче облека кое потсетува на стилот на 70 –те.

Прекрасна колекција на Гучи за сезоната пролет/лето 2015, мода, милано, модна недела милано, гучи, антилопски чизми, кожни здолништа, крзно, kolakcija, moda, milano, modna nedela

Прекрасна колекција на Гучи за сезоната пролет/лето 2015, мода, милано, модна недела милано, гучи, антилопски чизми, кожни здолништа, крзно, kolakcija, moda, milano, modna nedela

Прекрасна колекција на Гучи за сезоната пролет/лето 2015, мода, милано, модна недела милано, гучи, антилопски чизми, кожни здолништа, крзно, kolakcija, moda, milano, modna nedela

Прекрасна колекција на Гучи за сезоната пролет/лето 2015, мода, милано, модна недела милано, гучи, антилопски чизми, кожни здолништа, крзно, kolakcija, moda, milano, modna nedela

Прекрасна колекција на Гучи за сезоната пролет/лето 2015, мода, милано, модна недела милано, гучи, антилопски чизми, кожни здолништа, крзно, kolakcija, moda, milano, modna nedela

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş