Хит документарец: Животот на Хитлер во Аргентина после војната

10 јануари, 20140
1

Адолф Хитлер во Аргентина имал убава старост,каде и починал на 73 години – скоро 3 децении по падот на нацистичка Германија…

httpv://www.youtube.com/watch?v=jS4vE_KrxIc&feature=youtube_gdata_player

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit