Хит фото на интернет: Сите помислија дека е она што и вие сега

30 октомври, 20140
18

Ова е најверојатно најлесниот начин да станете популарни на интернет :).

Овој човек само се пожалил на интернет дека палецот му е повреден, а никој не го прашува како е. И веднаш потоа следеле стотици коментари…

18

Неколку дена подоцна се пофалил со нова фотографија, на која се гледа дека повредата на палецот му заздравела.

palec1

Кој би рекол дека еден палец може да биде толку популарен

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş