H&M: кампања за есен 2014-та

18 октомври, 20140
9

Популарниот бренд за облека H&M ја објави својата нова кампања наменета за есен 2014-та година.

Помеѓу главните парчиња кои ги носи моделот Karlina Caune ќе имате можност да видите шик јакни, платнени и дебели палта, фармерки во темни нијанси и кеации со кожни додатоци.

Погледнете што нуди шведскиот бренд H&M за оваа сезона и одберете го вашиот фаворит.

Karlina-Caune-HM-Fall-2014-02

Karlina-Caune-HM-Fall-2014-03

Karlina-Caune-HM-Fall-2014-04

Karlina-CauneHM-Fall-2014-05

Karlina-Caune-HM-Fall-2014-06

Karlina-Caune-HM-Fall-2014-07

Karlina-Caune-HM-Fall-2014-08

Karlina-Caune-HM-Fall-2014-09

Karlina-Caune-HM-Fall-2014-10

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş